پیکاپ پاسپورت آمریکا پیکاپ ویزای آمریکا پیکاپ پاسپورت انگلیس وقت سفارت آمریکا

پارک ملی قوس | منحصر به فرد ترین پارک ملی آمریکا

آیا تمایل به تماشای یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین پارک های ملی آمریکا را دارید؟ما با ارائه این مطلب دانسته های شما را برای سفر به پارک ملی قوس آمریکا افزایش خواهیم داد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.

پارک ملی قوس آمریکا

آیا تمایل به تماشای یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین پارک های ملی آمریکا را دارید؟ما با ارائه این مطلب دانسته های شما را برای سفر به پارک ملی قوس آمریکا افزایش خواهیم داد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.


پارک ملی قوس یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین پارک های آمریکا است.این پارک در جنوب شرقی یوتا (آمریکا) واقع شده است،این مکان یکی از مناطق محبوب باستان شناسان و زمین شناسان است زیرا هنوز هم راز هایی برای فاش شدن دارد.این پارک بخاطر شکل گیری بزرگ ترین صخره های جهان و یافتن بقایایی موجودات ماقبل تاریخی در پارک قوس آن را به سرزمینی پر رمز و راز تبدیل کرده است.این پارک زیبا به دلیل داشتن سخره های قوس دار به این اسم شهرت پیدا کرده است.

پارک ملی قوس 1

جاذبه های پارک ملی قوس

۱_حفره های سنگ

پارک ملی قوس چندین هزار حفره از جنس ماسه سنگ وجود دارد که فضای این پارک را منحصر به فرد کرده است.این حفره سنگ ها در طول چندین میلیون سال گذشته و به دلایل مختلف به وجود آمده است.

پارک ملی قوس 2

۲_ منطقه اسب مرده

یکی از زیباترین مناطق پارک در یوتا Dead Horse است. این منطقه زیباترین چشم انداز هایی فوق العاده ای دارد که برای عکاسی و تماشای طبیعت عالی است، Dead Horse دو هزار فوت بالاتر از سطح رودخانه قرار دارد و شما می توانید چشم اندازهایی نفس گیر را از این منطقه به سمت کوه ها و تپه های شنی داشته باشید.

پارک ملی قوس 3

علت نام گذاری این منطقه به این نام (اسب مرده) بر می گردد به چندین سال پیش، زمانی که این منطقه زیستگاه اسب های وحشی موستانگ بوده است که یک کابوی آن ها را در این منطقه جمع می کند ولی در یک روز به دلیلی نامعلوم همگی این اسب ها می میرند.

۳_آثار به جا مانده از ما قبل تاریخ در پارک قوس

باستان شناسان در منطقه ای به اسم Moab گنجینه ای از فسیل های دایناسورها را کشف کرده اند که غنیمتی ارزشمند برای این منطقه محسوب می شود.

پارک ملی قوس 4

فسیل های کشف شده مربوط به سه نوع از دایناسورها بوده است که شامل:

• All osaurus

• Stegosaurus

• Brontosaurus

۴_دو هلل

نام دومین صخره معاین صخره ۴۵ متر ارتروف پارک Arche است.فاع دارد و زمین شناسان هم چنان در حال تحقیق بر روی این صخره هستند زیرا ماهیتی ناشناخته دارد.

پارک ملی قوس 5

۵_ صخره قوسی شکل و غول پیکر

این صخره ها طاقی هلالی شکل است که بزرگترین و پر تراکم ترین صخره پارک است و اندازه آن ۳۰۶ فوت است(۶ فوت بزرگ تر از یک زمین فوتبال) .

پارک ملی قوس 12

۶_ کوه های La sal منطقه جنگلی

در بیست کیلومتری جنوب moab کوه های زیبای la sal خود نمایی می کنند. این کوه ها در ارتفاع ۱۳ هزار فوتی واقع شده اند و جزء دومین رشته کو های بلند منطقه یوتا هستند.

پارک ملی قوس6

تفریحات پارک ملی قوس
۱_صحرا نوردی با ماشین های مخصوص

ماشین سواری بر روی صخره های صعب العبور پارک هم یکی از فعالیت های هیجان انگیز میباشد.مسیرهای Secret Spire و Chicken مناسب آماتورهاست. مسیر های Pritchett Canyon و Golden برای ماجراجویانی مناسب است که به دنبال هیجان هستند.هزینه اجاره ماشین ۸۵.۲۰ دلار میباشد.

پارک ملی قوس 7

۲_سوار کاری

سوار کاری در محیط تاریخی پارک قوس فضای فیلم های قدیمی آمریکایی را زنده می کند. و تا به حال چندیدن فیلم سینمایی در این پارک فیلم برداری شده است.

پارک ملی قوس8

۳_ صخره نوردی

رایج ترین فعالیت تفریحی که در این پارک وجود دارد صخره نوردی است. برخی با پای پیاده و برخی با دوچرخه این صخره های سرخ رنگ را می پیمایند.

پارک ملی قوس9

گونه های جانوری پارک

انواع خزندگان، پرندگان، موجودات آب زی و حتی پستانداران در این پارک یافت می شوند از آن جایی که دمای هوای پارک بالاست اکثر حیوانات شب ها به فعالیت می پردازند اما برخی پستاندارن مانند گوزن ها، خار پشت ها و حتی آفتاب پرست ها را می توانید روزها هم مشاهده کنید.

پارک ملی قوس10

آب وهوا و دسترسی به پارک پارک ملی قوس

آدرس:Entrance Station, Park Headquarters, Arches National Park, UT ۸۴۵۳۲

آب وهوای این پارک به این دلیل که در شرایط کویری قرار دارد بسیار متغیر است.

در فصول گرم سال از ۵۰ درجه تا ۱۰۰ درجه متغیر است.

در فصول سرد سال از ۲۵ تا ۵۰ درجه متغیر است.

منبع

karnaval

تاریخ انتشار :23 خرداد 1396