پیکاپ پاسپورت آمریکا پیکاپ ویزای آمریکا پیکاپ پاسپورت انگلیس وقت سفارت آمریکا

موزه والاس در لندن | مکانی دیدنی برای مشتاقان هنر

مجموعه والاس در اصل یک کلکسیون خانوادگی است. مجموعه والاس شهرت خود را بیشتر مدیون سری نقاشی های رنگ روغن اروپایی میباشد.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مجموعه یا موزه والاس در لندن

مجموعه والاس در اصل یک کلکسیون خانوادگی است. مجموعه والاس شهرت خود را بیشتر مدیون سری نقاشی های رنگ روغن اروپایی میباشد.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


آشنایی با موزه والاس در لندن

موزه والاس در لندن ، مشهورترین موزه لندن نیست اما اگر مشتاق هنر هستید ارزش دیدن دارد. این مجموعه آثار تزئینی و فاخر هنر را در خود جای داده است اما مجموعه تاثیرگذاری هم از اسلحه و زره در یک خانه تاریخی در شهر قدیمی لندن دارد: خانه هرتفورد (Hertford House).شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت انگلیس و سفر به این کشور از محتوای این موزه بازدید کنید.

موزه والاس در لندن 2

پیشینه موزه والاس در لندن

مجموعه والاس در اصل یک کلکسیون خانوادگی است. آثار هنری آن بین سال های ۱۷۶۰ تا ۱۸۸۰ توسط مارکیز هرتفورد و سِر والاس، پسر نامشروع مارکیز چهارم، جمع آوری شد.

موزه والاس در لندن 4

وقتی همسر سِر والاس فوت کرد، او کل مجموعه خانه هرتفورد را برای برآورده شدن آرزویش به ملت هدیه داد. اما درخواست خانواده این بود که مجموعه بسته باقی بماند به این معنی که هیچ اثر هنری نتواند به آن اضافه شود مگر در مواردی بسیار استثنایی مثل تکمیل آثارهنری موجود. به عبارت دیگر، مجموعه ای که امروزه می بینید، همان است که وقتی موزه در ۲۲ جون سال ۱۹۰۰ به روی عموم باز شد، بود.قبل از سفر به این شهر شما باید برای دریافت ویزای انگلیس اقدام کنید،ما میتوانیم شما را برای رسیدن به این هدف همراهی کنیم.

محتوای داخل موزه والاس در لندن

مجموعه والاس شهرت خود را بیشتر مدیون سری نقاشی های رنگ روغن اروپایی قرن چهاردهم تا اواسط قرن نوزدهم است که در بین موزه های انگلستان، همتایش فقط در نمایشگاه ملی یافت می شود. در بین نقاشانی که آثارشان در این مجموعه قرار دارد، تیتیان، روبنز، رامبراند، هالس، ولازکس، پوسین، بوچر و فراگونارد قرار دارند. اما این مجموعه دارای مجسمه، سرامیک، لوازم منزل و آثار هنری تزئینی هم میباشد.نفوذ فرانسه در این مجموعه بسیار قوی است و این را می توان از این نکته مطمئن شد که ماکیز چهارم هرتفورد و سِر والاس بیشتر عمر خود را در پاریس گذرانند.

موزه والاس در لندن 3

مجموعه اسلحه و زره در زیر زمین قرار دارد و یکی از فاخرترین و بهترین ها در انگلستان است. این مجموعه با داشتن حدود ۲۵۰۰ شیء بزرگ ترین بخش مجموعه والاس است. انواع سلاح ها و زره های اروپایی و غربی در این جا موجود است. سلاح های شرقی مجموعه را اکثرا مارکیز چهارم هرتفورد و سلاح های اروپایی را سر والاس جمع آوری کردند.

خدمات موزه والاس در لندن

در مرکز مجموعه والاس یک حیاط خیره کننده هوجود دارد که به رستوران تبدیل شده است. این رستوران هر روز برای صبحانه، ناهار و چای عصرانه باز است و مکانی عالی برای آغاز و پایان یک دیدار است.اگر می خواهید بیسکویت سفارش دهید، برای هر نفر یکی سفارش بدهید زیرا خیلی بزرگ هستند.بعد از یک بازدید فرهنگی از این مجموعه، میتوانید در خیابان مریلبون های (Marylebone High St) که در نزدیکی این مجموعه قرار دارد، گردش و خرید کنید.

موزه والاس در لندن 5

اطلاعات مفیدراجع به موزه والاس در لندن:

• هر روز هفته باز است؛ از ۱۰ صبح تا ۵ عصر

• فقط ۲۴ تا ۲۶ دسامبر تعطیل است

• ورودی آن رایگان است

• نمایش های برجسته آن هر روز برقرار است و برای مشاهده زمان اجرا، می توانید به وب سایت آن مراجعه کنید.

موزه والاس در لندن 6

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت انگلیس،اخذ ویزای انگلیس و در نهایت اقامت در انگلیس با تور انگلیس پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

iranankara

تاریخ انتشار :29 مرداد 1396