پیکاپ پاسپورت آمریکا پیکاپ ویزای آمریکا پیکاپ پاسپورت انگلیس وقت سفارت آمریکا

لاکوک در ویلت شایر | نمایش آثار قدیمی تماشایی در انگلیس

ویلت شایر یک شهرستان در ناحیه جنوب غربی انگلستان است ،نمایش آثار قدیمی در خیابان های سنگ فرش لاکوک در ویلت شایر که برای هر فردی از جذابیت های فراوانی برخوردار می باشد.شما میتوانید با مطالعه این مقاله اطلاعات فراوانی را در خصوص لاکوک در ویلت شایر کسب کنید.

لاکوک در ویلت شایر

ویلت شایر یک شهرستان در ناحیه جنوب غربی انگلستان است ،نمایش آثار قدیمی در خیابان های سنگ فرش لاکوک در ویلت شایر که برای هر فردی از جذابیت های فراوانی برخوردار می باشد.شما میتوانید با مطالعه این مقاله اطلاعات فراوانی را در خصوص لاکوک در ویلت شایر کسب کنید.


نماد فرشته، لاکوک در ویلت شایر (Wiltshire)

طرفداران آثار نمایشی قدیمی گرا می توانند کلبه و خیابان های سنگ فرش لاکوک در ویلت شایر را تشخیص بدهند: روستای دیدنی ویلت شایر در جنوب کاتس والدز (Cotswolds) محل فیلم برداری غرور و تعصب (Pride and Prejudice)، کرانفورد (Cranford) و صومعه دانتون (Downtown Abbey) بوده است. بیشتر عمر، این محل از قرن ۱۳ تا به حال در تملک میراث فرهنگی بوده است و مسیرهای پر پیچ و خم آن مانند صحنه های فیلم هاست.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت انگلیس و سفر به این کشور زیبا از این اثر دیدن کنید.

لاکوک در ویلت شایر 2

تاریخچه لاکوک در ویلت شایر

خانه امشب من، نماد فرشته، مسافرخانه قرن ۱۵ که هویت قرون وسطایی خود را تا حد زیادی حفظ کرده و نمای آن نیمه الواری است. پنجره های جرز دار و ورودی باستانی که به یک راهرو سنگی با سقفی کوتاه می رسد هم همین طور است. این مکان سال ها به عنوان رستورانی با اتاق های زیاد به کار می رفت و مدتی تعطیل شد. بعد دو برادر اهل همین منطقه به نام های تام و جک نیکلاس و سرآشپز جان فربی این محل را در اختیار گرفتند و با بازسازی های عمده، روحی تازه به آن دمیدند.

لاکوک در ویلت شایر 2

این منطقه منجمد در زمان، مکان اسکان افراد مدرن تر هم بوده است. موسس یوتیوب و ولوگر زولا در این روستا بزرگ شدند. شاید اینترنت هم فرازی از این همه تاریخ بوده باشد. قبل از عزیمت، به اتاق نشیمن دارای قاب چوب بلوط مسافرخانه نگاهی می اندازیم. مبلمان عتیقه، کف سنگی و یک اجاق بزرگ باعث می شود برای نشستن و نوشیدن جای عالی باشد. مهمانان این جا به نام های دایان و ماتیو در آلبوم عکس قدیمی این جا دنبال تغییرات در طول زمان می گردند. آن ها ۳۵ سال پیش در سفری با دوستان خود این جا با هم آشنا شدند و حالا سالگرد ۲۵ سال زندگی مشترک را جشن می گیرند.

لاکوک در ویلت شایر 4

آن ها با خنده می گویند: «مجرد آمدیم و متاهل رفتیم.» و شاید به یاد خاطراتی افتاده اند که فرشته و لاکوک برایشان زنده کرده است.

محتوای داخل لاکوک در ویلت شایر

اگر دنبال ویژگی رمانتیک و تاریخی می گردید، جای مناسبش همین جاست. از کف هایی که جیرجیر می کند تا شومینه های بزرگ سنگی و راه پله گرد کوچکی که به پنج اتاق خواب منتهی می شود. اتاق ما دنج و گرم و نرم و تمیز است و طراح از فضای محدودی که داشته نهایت استفاده را برده و مشخصه های اصلی را دست نخورده باقی گذاشته است. من پشت یک درب چوبی به اشتباه دنبال کابینت بودم که دیدم حمام کوچکی است و درب دیگری بود که توالت را مخفی نگه می داشت. حسم شبیه آلیس در سرزمین عجایب بعد از غول آسا شدنش است؛ اگر قد بلند هستید باید مراقب باشید سرتان به جایی نخورد. حس و حال لوکس بودن در بالش های پر اردک، رخت و خواب راحت و رادیوی رابرتس آن مشهود است.

لاکوک در ویلت شایر 5

جاذبه های اطراف لاکوک در ویلت شایر

بیرون، زیبایی در باغ های چشم نواز ادامه می یابد و با نهر کوچک جوشان و اردک هایی که روی پل قدم می زنند کامل می شود (محلی بی نقص برای نوشیدن چای و خامه). محوطه غذاخوری که با نور شمع روشن می شود به سه بخش تقسیم شده تا حس نزدیکی را القا کند، اما از این جا به بعد به سمت قرن ۲۱ و منوی بریتانیایی مدرن پیش می رود. پیش غذای پاناکوتای آووکادو، شاه میگوی دودی خانگی و مایه گریپ فروت آن، سبک، تازه و خوشمزه است (۹ پوند). غذای اصلی ماهی پهن آب پز و خرچنگ با کیک چیلی (۱۸٫۵ پوند) با مارچوبه ای همراه است که مستقیم از باغچه آشپزخانه چیده اند (جان روز به روز بیشتر از فروشندگان محلی و محصولات خانگی استفاده می کند).

لاکوک در ویلت شایر 6

جاذبه اصلی، صومعه قرن سیزدهمی لاکوک است که در درختان و باغ زیبایی قرار دارد. صحنه هایی از فیلم هری پاتر را در عبادتگاه طلایی زیبای آن فیلم برداری کرده اند. زمانی این صومعه متعلق به ویلیام هنری فاکس تالبوت، مخترع نگاتیو عکاسی بود و حالا موزه ای است که تاریخ عکاسی را نشان می دهد.

لاکوک در ویلت شایر 7

خدمات لاکوک در ویلت شایر

ناهار خوبی است. دو قسمت با ۱۸ پوند و سه قسمت با ۲۱ پوند. صبحانه هم خوب است؛ بوفه کوچکی با جعبه های گندم و انواع نان به اضافه گوشت کبابی روی نان سفید ایتالیایی یا پیاز خرد شده با تخم مرغ و مافین یا گزینه های دیگر.

لاکوک در ویلت شایر 8

لاکوک به شکل ظریفی خودش را نشان می دهد و نشانه های روزهای خوب گذشته همه جا هست: روی نیمکتی که روبروی مسافرخانه است، کیسه های یک پوندی اسطوخدوس که کنار جعبه امانات قرار دارد و یک غرفه که در انتهای خیابان پر از شیرینی های خانگی است؛ اعانه هم پذیرفته می شود.

ببینید در لاکوک در ویلت شایر

قدیمی ترین ساختمان دهکده، اقامتگاه شکار شاه جان است. این محل یک اتاق چای خوری دوست داشتنی با یک باغچه دارد.

لاکوک در ویلت شایر9

قدم بزنید در لاکوک در ویلت شایر

از کلیسا شروع کنید و از معبر باید بروک (Bide Brook) بگذرید. بعد از تپه تا دروازه بوسه بالا بروید تا مناظر صومعه را ببینید. می توانید کنار رودخانه هم پیک نیک بروید و ناهار بخورید.

خرید کنید از لاکوک در ویلت شایر

مکان عالی برای خریدن سوغاتی، کوینت اسنشالی انگلیس (Quintessentially English) در خیابان وست است. محل آن یک ساختمان بسیار جدید است و صابون های ارگانیک دست ساز و محصولات دیگر می فروشد. جواهر فروشی خانوادگی واتلینگ گلداسمیث در خیابان ایست هم در کارگاهی در طبقه دوم است. گالری بغل دستی شان هم همه چیز از گردن بند تا بلورجات را با قیمت های کمتر می فروشد.

لاکوک در ویلت شایر 10

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت انگلیس،اخذ ویزای انگلیس و در نهایت اقامت در انگلیس با تور انگلیس پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :
iranankara

تاریخ انتشار :6 مرداد 1396