پیکاپ پاسپورت آمریکا پیکاپ ویزای آمریکا پیکاپ پاسپورت انگلیس وقت سفارت آمریکا

جزیره لرد هاوو در استرالیا | جزیره ای زیبا در دل اقیانوس

آیا در جستجوی جزیره‌ای بکر با زیبایی منحصربه‌ فرد هستید؟تجربه‌ی قدم زدن در میان جنگل‌های نخل کنت یا بومی و درختان انجیر هندی و کوهنوردی در کوه‌های سر سبزلذت بخش است! ما در این راستا برای تحقوق انتخاب شما از توان خود دریغ نمیکنیم.

جزیره لرد هاوو در استرالیا

آیا در جستجوی جزیره‌ای بکر با زیبایی منحصربه‌ فرد هستید؟تجربه‌ی قدم زدن در میان جنگل‌های نخل کنت یا بومی و درختان انجیر هندی و کوهنوردی در کوه‌های سر سبزلذت بخش است! ما در این راستا برای تحقوق انتخاب شما از توان خود دریغ نمیکنیم.


جزیره لرد هاوو که به صورت چشمگیری و باشکوه از آبهایی به رنگ جواهر زمرد سردرآورده اند، مکان تضادهای خارق العاده است اغلب بعنوان ” آخرین بهشت” از آن یاد می شود. آب زلال و شفافش بهشتی است برای دوستداران ورزش‌های آبی مانند شنا، موج سواری، کایاک سواری و غواصی.
لرد هاوو بخاطر زیبایی و تنوع منحصر به فرد، ساختار زمین شناسی فوق العاده و مجموعه پرندگان نادر و زندگی گیاهی و موجودات دریایی آن در سال ۱۹۸۲در میراث جهانی ثبت شده است . آبهای تمیز بلوری سرشار از زندگی دریازی و مرجان های نادر آن بعنوان بخشی از پارک دریازی جزیره لرد هاوو حفاظت می شود.

خصوصیات جزیره لرد هاوو

جزیره لرد هاوو تقریبا هلالی شکل است و حدود ۱۱ کیلومتر طول و ۲٫۸ کیلومتر عرض دارد. باقی مانده های فرسایش یافته آتشفشان سپری ۷ میلیون سال قبل است. هلال جزیره از آبسنگ و دریاچه‌ی مرجانی محافظت می کند. کوه لیدی برد ‎۷۷۷ متر و کوه گاور ۸۷۵ متر بر انتهای جنوبی جزیره مسلط اند.این جزیره حدود ۴۰۰ گونه ماهی و ۸۰ گونه مرجان در آبهای اطراف جزیره یافت شده اند.

از زمان ساخت فرودگاه جزیره لرد هاوو در سال ۱۹۷۴ تنها راه دسترسی به جزیره راه دریایی یا توسط هواپیمای آب‌نشین از خلیج رز در سیدنی و فرود در تالاب بود. در حال حاضر جزیره پروازهای روزانه ارائه می دهد اما همواره فقط ۴۰۰ بازدیدکننده در جزیره وجود دارد که با ساکنین آن جمعیت حدود ۳۵۰ نفر است. به این ترتیب لرد هاوو جزیره ای خلوت و بکر با زیبایی دست نخورده است.

تفریحات جزیره لرد هاوو

هیچ گوشی موبایلی در جزیره آنتن نمیدهد،قدم زدن در میان جنگل های نخل کنتیا بومی و درختان انجیر هندی یا در امتداد ساحل های شنی طلایی که حس فوق العاده ای برای هر بازدید کننده ای دارد.علاوه برآن فعالیت های زیادی وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد که عبارتند از:

۱٫بازدید از جزیره با دوچرخه و تماشای محیط دل انگیز اطراف خود.

جزیره لرد هاوو 3

۲٫غواصى با دستگاه اکسیژن در حاشیه ساحل با بیش از ۵۰ مکان مملو از ماهی، مرجان رنگی و لاک پشت های سبز غواصان مشتاق را از سرتاسر جهان به خود جذب می کند.

۳٫کوهپیمایی کردن,کوه گاور طاقت فرسا است اما تمرین چند ساعته ارزشمندی است که بعنوان یکی از بهترین جاذبه ها جزیره بحساب میاید.

جزیره لرد هاوو 5

۴٫تماشای پرندگان این جزیره یکی از بهترین مکانهای دیدن پرندگان را در جهان دارد و پرندگان ترس کمی از انسان ها دارند که لذت تماشارا چندین برابر میکند.

۵٫قایق هایی که در جزیره هستن بصورت دربست مسافران را برای ماهیگیری در سطح دریا همراهی میکنند.

جزیره لرد هاوو 7

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیابا تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

تاریخ انتشار :6 تیر 1396