پیکاپ پاسپورت آمریکا پیکاپ ویزای آمریکا پیکاپ پاسپورت انگلیس وقت سفارت آمریکا

باغ های گل بوچارت | باغی با بخش های مختلف تماشایی

آیا قصد سفر به کانادا را دارید؟شاید بهتر باشد اطلاعاتی در خصوص تاریخچه باغ های گل بوچارت ، بخش ‌های مختلف باغ های گل بوچارت و دسترسی به این باغ کسب کنید.ما با ارائه این مقاله دانسته های شما را در خصوص باغ های گل بوچارت افزایش خواهیم داد.

باغ های گل بوچارت

آیا قصد سفر به کانادا را دارید؟شاید بهتر باشد اطلاعاتی در خصوص تاریخچه باغ های گل بوچارت ، بخش ‌های مختلف باغ های گل بوچارت و دسترسی به این باغ کسب کنید.ما با ارائه این مقاله دانسته های شما را در خصوص باغ های گل بوچارت افزایش خواهیم داد.


خصوصیات باغ های گل بوچارت

باغ های گل بوچارت نمونه به جایی از تلاشی برای بازگرداندن نظم و آرامش سابق به بی تعادلی زمخت قبلی است. بوچارت مجموعه عظیم و باشکوهی‌ است از گل ها و گیاهان، که به جرأت می توان گفت در نوع خود بی نظیرند. پاغ ۲۲ هکتاری بوچارت یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در شهر ویکتوریا، استان بریتیش کلمبیا و کشور کاناداست که نامش به نیکی در میان سایت های مشهوری چون سی ان ان و نشنال جئوگرافیک برده می شود. این باغ ها که مجموعه ای از نمایشگاه های دائمی گل هستند، سالانه بیش از یک میلیون نفر بازدید کننده دارند و در سال ۲۰۰۴ به ثبت ملی کشور کانادا رسیدند.

باغ های گل بوچارت 1

تاریخچه باغ های گل بوچارت

باغ های بوچارت زمانی تنها یک معدن سنگ متروکه و خالی بود که به همت بانو بوچارت پس از مدتی به این چنین باغ عظیم و زیبایی بدل شد. رابرت پیم بوچارت یکی از پیشگامان صنعت سیمان در آمریکای شمالی بود، او در سال ۱۹۰۴ کارخانه سیمان و معدن سنگی در غرب منطقه ساحلی کانادا در استان بریتیش کلمبیا احداث کرد. خانواده بوچارت در نزدیکی این معدنِ سنگ خانه ای ساختند و در اطراف آن به کاشت نخودفرنگی شیرین و بوته های گل رز پرداختند. پس از آن که آقای بوچارت کاملا تمام رسوبات آهکی معدن را مورد استفاده قرار داد، همسر خوش ذوق و قریحه اش در سال ۱۹۰۹ به جهت زیباسازی فضا به کاشت گیاهان مختلف اقدام کرد.

باغ های گل بوچارت 2

در فواصل سال های ۱۹۰۶ تا ۱۹۲۹ خانواده بوچارت باغ ژاپنی را در کنار دریا و باغ ایتالیایی را در زمین سابق تنیس خانه خود ساختند و بعدها نیز باغ گل رز را اضافه کردند. پس از آن آقای بوچارت نیز پرندگانی از سرتاسر دنیا جمع آوری کرد تا مجموعه بی نظیری را در کنار هم ساخته باشند. بعدها گسترش و نوسازی این باغ به عهده نوه و نتیجه بوچارت گذاشته شد که هر دو به نحو نیکویی در آبادانی باغ کوشیدند.

بخش ‌های مختلف باغ های گل بوچارت

۱_ باغ سانکن

باغ سانکن نخستین بخش ساخته شده از باغات بوچارت است که احداث آن در سال ۱۹۲۱ به اتمام رسید. از مزایای این باغ وجود راه هایی برای حرکت آسان ویلچیر است که دسترسی کم توانان جسمی را به باغ بوچارت آسان می‌سازد.

باغ های گل بوچارت 3

۲_ بخش چمنزار

با عبور از باغ سانکن به بخش چمنزار باغ بوچارت وارد خواهید شد. از کابری های اصلی چمنزار باغ، برگزاری کنسرت ها و نمایش ها در فضای باز این باغ است، که برای شما این امکان را فراهم می‌ آورد تا بر روی چمن ها بنشینید و یا زیر انداز بیاندازید و از کنسرت ها در میان طبیعت دلپذیر باغ لذت ببرید.

باغ های گل بوچارت 4

۳_ باغ رز

در کنار بخش چمن زار باغ بوچارت، پیش از همه کمانی پوشیده از رزهایی با رنگ روشن و عطری شیرین به استقبال شما می‌آید که در تابستان و اوایل پاییز قابل مشاهده است. علاوه بر این باغچه ای مملو از رزهای رونده، پرگل و رنگین به شکوه باغ افزوده اند. خانواده بوچارت در سال ۱۹۲۹، باغ سبزیجات آشپزخانه خود را به باغی از رز بدل کردند.

باغ های گل بوچارت 5

۴_ باغ ژاپنی

دروازه توری «Torii» ورودی باغ ژاپنی بوچارت را کاملا متمایز کرده است و راه هایی با پیچ های آرام و مزین به شقایق آبی هیمالیایی شما را به درون باغ ژاپنی هدایت می‌کنند و آبراه ها و حوض های زیبای ژاپنی طراوت و آرامش را به شما هدیه می‌دهند. صدای ملیح و موزون درختان افرای ژاپنی و راش در آرامش روح افزای باغ دخیل اند.

باغ های گل بوچارت 6

۵_ باغ ایتالیایی

پس از باغ ژاپنی، برکه پر زرق و برق ستاره در برابر چشمان تان ظاهر خواهد شد که در اصل برای مجموعه اردک های زینتی آقای بوچارت، صاحب باغ ساخته شده بود. این برکه در طول بهار، تابستان و پاییز با گل های یک ساله و رنگارنگی احاطه شده که در وسط مزین به آبنمایی قورباغه ای شکل است.

باغ های گل بوچارت7

۶_ باغ مدیترانه ای

با برگشت به سمت میدان چاه و پارکینگ ها، باغ مدیترانه ای بوچارت را خواهید دید. باغ مدیترانه ای با آن که وسعت زیادی ندارد، اما شگفتی و زیبایی را در برابر چشمانتان به تصویر می‌کشد. ترکیب دلربایی از درختان و گیاهان سرسبز، شاداب و منحصربفردی که از سراسر دنیا گرد آمده اند، پیش روی شماست.

باغ های گل بوچارت 8

تفریحات باغ های گل بوچارت

از تفریحات این پارک میتوان به : گشت و گذار درون باغ ، قایق سواری ، مجموعه پرندگان باغ بوچارت ،تور گلخانه‌ها و...اشاره کرد.

باغ های گل بوچارت 9

دسترسی به باغ های گل بوچارت

باغ‌های گل بوچارت در ۱۰۰ کیلومتری شهر ونکوور قرار دارد که اگر بخواهید این مسیر را با ماشین طی کنید، حدود ۳ ساعت در راه خواهید بود. همچنین این باغ در ۲۱ کیلومتری شمال شهر ویکتوریا، شهر مرکزی استان بریتیش کلمبیا قرار دارد. همچنین برای دسترسی بهتر به باغ بوچارت شاتل ها و مسیرهای مشخصی وجود دارد. برای اطلاعات بیش تر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

باغ های گل بوچارت 10

هزینه بازدید: بلیت برای بزرگسالان ۳۲ دلار، نوجوانان ۱۶ دلار و کودکان ۳ دلار است.

آدرس: کانادا، خلیج برنتوود، خیابان بنونوتو ۸۰۰

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع
karnaval

iranankara

تاریخ انتشار :9 تیر 1396